Wyniki Rodzinnego Konkursu Bożonarodzeniowego na najbardziej oryginalną ozdobę choinkową.

W tym roku na Rodzinny Konkurs Bożonarodzeniowy zostało dostarczonych aż 51 prac plastycznych. Wszystkie ozdoby były bardzo oryginalne, wyjątkowe i naprawdę trudno było wybrać tę jedyną, najpiękniejszą ozdobę choinkową. Dlatego też postanowiliśmy przydzielić uczestnikom konkursu: nagrody, wyróżnienia. Oto wyniki naszego przedszkolnego konkursu:

Nagrody otrzymują: Władysław Bryniczka, Julia Fim, Brygida Rapacz, Franciszek Waligórski oraz Antonina Żółtek

Wyróżnienia otrzymują: Laura Batkiewicz, Alan Bołdyzer, Franciszek Bryniczka, Natanael Cichopek, Julia Cieślińska, Maksym Cypara, Rozalia Cypara, Zofia Groń, Joanna Guzik, Julia Guzik, Daria Jabłońska, Blanka Jędrol, Julia Krupa, Lena Potoczna, Benjamin Różański, Lena Sentysz, Lena Szafraniec oraz Franciszek Tylka.

Pozostali uczestnicy naszego Bożonarodzeniowego Konkursu otrzymują dyplomy i nagrody pocieszenia. Ozdoby wykonane przez dzieci i ich rodziców są dekoracją naszej przedszkolnej choinki. Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w naszym konkursie za zaangażowanie i życzymy wielu dalszych sukcesów artystycznych.

Opracowanie:

I. Furgalska- Kurta