PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

,,Przyszła do nas piękna wiosna

Wielką radość nam przyniosła..."

21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu wszyscy bawili się doskonale. Pani Wiosna zostawiła dzieciom list, w którym prosiła o wykonanie kilku zadań. Przedszkolaki miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku. Były również wspólne zabawy, tańce i śpiew. Na koniec wszystkie grupy wykonały portret Pani Wiosny. Największą atrakcją dla przedszkolaków był spacer po najbliższej okolicy. Wszystkie dzieci wyruszyły barwnym korowodem, trzymając w rękach wiosenne symbole oraz Marzannę. Dzieci przywoływały wiosnę głośnymi okrzykami i piosenkami. Ten dzień z pewnością był dla każdego przedszkolaka radosnym i niezapomnianym wydarzeniem!

Opracowała: I. Domańska