Góra grosza

Drodzy Rodzice serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcje Góra Grosza w ubiegłym roku szkolnym 2021/2022.

Celem, na który zbierane są drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących. W myśl zasady: „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!” przyłączmy się do akcji . Słoik znajduje się koło akwarium w Przedszkolu. Można do niego wrzucać monety  o nominale 1gr, 2gr, 5gr, 10 gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł.

Zapraszamy do udziału w akcji!

No ACF gallery field data found