Sukces w konkursie " Mikołajki 2021"

W listopadzie nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. " Mikołajki 2021".  Organizatorami konkursu byli: proboszcz parafii pw. Św. Brata Alberta w Jabłonce-Borach ks. Grzegorz Łomzik, Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak oraz Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce.  Zadaniem dzieci było zaprezentować dzieło Świętego Mikołaja podejmowane przez współczesnych ludzi, pamiętając o tym, że Święty Mikołaj był biskupem.

Wśród naszych dzieci wyłoniono zwycięzców I, II, III, V- go miejsca oraz przyznano 3 wyróżnienia:

Nagrody:

I miejsce - Julia Krupa

II miejsce- Anna Mrugała

III miejsce - Lena Szafraniec

V miejsce - Jakub Krupka

V miejsce - Zuzanna Zapała

Wyróżnienia:

1. Amelia Salawa
  2. Nikodem Polański
  3. Mikołaj Ostrowski

W dniu 5 grudnia odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu w kościele pw. Św. Brata Alberta w Jabłonce-Borach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, zapoznania się z protokołem posiedzenia jury oraz szczegółowym opisem tego wydarzenia:

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom konkursu składamy gratulacje!

Opracowanie: M. Sukiennik