Sukces dzieci w konkursie plastycznym "Niepodległość"

Dzieci z naszego przedszkola zdobyły nagrody i wyróżnienia w konkursie plastycznym "Niepodległość".

Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Nowym Targu oraz Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Celem konkursu było przywrócenie pamięci o roli i znaczeniu wielkich bitew i Powstań Narodowych, ukazanie sylwetek przywódców,postaw i czynów bohaterów narodowych,dowódców i żołnierzy Wojska Polskiego. Na konkurs wpłynęło 190 prac z 19 placówek Oświatowych i Wychowawczych z Powiatu Nowotarskiego.

Nagrody:

NATALIA TYBOR - LAT 6

KATARZYNA SARNIAK - LAT 6

ALEKSANDRA MARIA CZUBERNAT - LAT 6

Wyróżnienia:

WOJCIECH WOJTYCZKA - LAT 6

JULITA STAWARSKA - LAT 6

KAJA MORYS - LAT 6

KAROL MRUGAŁA- LAT 6

ZUZANNA ISKRZYCKA- LAT 6

Jury podkreśliło bardzo wysoki poziom prac,różnorodność zastosowanych technik,samodzielność wykonania prac, pomysłowość, kreatywność oraz ciekawe ujęcie tematu.

Wszystkim młodym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szczegółowe informacje i galeria prac na stronie PCK: